Pivo Zlatý Bažant sa vyznačuje stredne silnou, príjemnou horkosťou. Stredne plná chuť a primeraná rezkosť, jemná chmeľová vôňa žateckého chmeľu a sýta, žiarivo zlatožltá farba, ktorú mu prepožičiava najmä vlastný slad, ho zaraďujú medzi najobľúbenejšie pivá na trhu

UPOZORNENIE: Používate zastaralý prehliadač, ktorý tieto stránky nevie zobraziť správne! Nové, bezpečné verzie prehliadačov sú k dispozícii tu: Chrome, FireFox, Opera, Safari alebo Internet Explorer.   [Zatvoriť]
Zlatý bažant logo

Obsah tejto web stránky je vhodný len pre osoby
staršie ako 18 rokov

Deň
Mesiac
Rok

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so zásadami používania osobných údajov a so zásadami používania súborov cookies.
Pre viac informácií si prosím prečítajte naše Zásady používania osobných údajov a Zásady používania súborov cookies.

Pite rozumne

Aktualita -

Zlatý Bažant Nealko

Svet Bažanta

Zlatý Bažant Nealko sme odnepamäti varili za jedným účelom - aby zahnal smäd. Varíme ho z kvalitnej vody z vlastných artézskych studní, z jačmenného sladu z produkcie hurbanovskej sladovne a z prvotriedneho chmeľu. Preto má intenzívnu a čistú arómu s adekvátnou horkosťou.

Je 100% prírodný, má nízky obsah kalórií a je osviežujúcim a zdravým doplnkom pitného režimu ako počas bežného pracovného dňa, tak aj po športe.

Nielen z týchto dôvodov je Zlatý Bažant Nealko najpredávanejším nealkoholickým pivom na Slovensku. Početné ocenenia z domácich aj zahraničných súťaží potvrdzujú jeho najdôležitejšiu vlastnosť - chutí ako ozajstné pivo.

2016 – Česká pivní pečeť, 1. miesto

2015 – Slovenská pivná korunka, nesúťažná kategória nealkoholické pivá, 3. miesto

2014 – Slovenská pivná korunka, nesúťažná kategória nealkoholické pivá, 1. miesto

2014 – Česká pivní pečeť, 1. miesto

2012 – Slovenská pivná korunka, nesúťažná kategória nealkoholické pivá, 2. miesto

2012 – Česká pivní pečeť, 1. miesto
Pozrieť video
Detail