Pivo Zlatý Bažant sa vyznačuje stredne silnou, príjemnou horkosťou. Stredne plná chuť a primeraná rezkosť, jemná chmeľová vôňa žateckého chmeľu a sýta, žiarivo zlatožltá farba, ktorú mu prepožičiava najmä vlastný slad, ho zaraďujú medzi najobľúbenejšie pivá na trhu

UPOZORNENIE: Používate zastaralý prehliadač, ktorý tieto stránky nevie zobraziť správne! Nové, bezpečné verzie prehliadačov sú k dispozícii tu: Chrome, FireFox, Opera, Safari alebo Internet Explorer.   [Zatvoriť]
Zlatý bažant logo

Obsah tejto web stránky je vhodný len pre osoby
staršie ako 18 rokov

Deň
Mesiac
Rok

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so zásadami používania osobných údajov a so zásadami používania súborov cookies.
Pre viac informácií si prosím prečítajte naše Zásady používania osobných údajov a Zásady používania súborov cookies.

Pite rozumne

Produkty

Zlatý Bažant Radler 0,0% je fenomén, ktorý nemá obdoby. Prvý radler celkom bez alkoholu, ktorý si zamilovalo celé Slovensko, prichádza z Hurbanova v novej uzatvárateľnej 0,5 l fľaši! Potešenie z dokonalého osvieženia si tak môžete vychutnať nie raz, ale dva krát, trikrát, štyrikrát... Stačí len otvoriť a opäť zatvoriť!

Naše Radlery 0,0% v sebe spájajú to najlepšie zo sveta nealkoholického pivaa ovocnej limonády. Dostupné sú v dvoch príchutiach – Citrón a Citrón –Baza – Mäta. Naše radlery varíme zo 100%-ne prírodných ingrediencií – vody, sladovníckeho jačmeňa, chmeľu a ovocných štiav. Neobsahujú konzervanty, ani umelé farbivá.

Vďaka novému praktickému baleniu, uzatvárateľnej 0,5 l fľaši, je ZlatýBažant Radler 0,0% ideálnym spoločníkom na cesty, do auta alebo ako osvieženie počas práce, štúdia či športu. Vyvážený pomer minerálov, široké spektrum prírodných cukrov azvýšenú antioxidačnú aktivitu ocenia predovšetkým priaznivci aktívneho životného štýlu.

Na zdravie, Slovensko!
Pozrieť video