Pivo Zlatý Bažant sa vyznačuje stredne silnou, príjemnou horkosťou. Stredne plná chuť a primeraná rezkosť, jemná chmeľová vôňa žateckého chmeľu a sýta, žiarivo zlatožltá farba, ktorú mu prepožičiava najmä vlastný slad, ho zaraďujú medzi najobľúbenejšie pivá na trhu

UPOZORNENIE: Používate zastaralý prehliadač, ktorý tieto stránky nevie zobraziť správne! Nové, bezpečné verzie prehliadačov sú k dispozícii tu: Chrome, FireFox, Opera, Safari alebo Internet Explorer.   [Zatvoriť]
Zlatý bažant logo

Obsah tejto web stránky je vhodný len pre osoby
staršie ako 18 rokov

Deň
Mesiac
Rok

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so zásadami používania osobných údajov a so zásadami používania súborov cookies.
Pre viac informácií si prosím prečítajte naše Zásady používania osobných údajov a Zásady používania súborov cookies.

Pite rozumne

Aktualita -

BAŽANT KINEMATOGRAF 2016

Svet Bažanta

Bažant Kinematograf 2016

Putovný letný filmový festival Bažant Kinematograf už po štrnásty raz prináša do slovenských miest 5 vynikajúcich slovenských a českých filmov. Dva filmové retroautobusy Bažant Kinematograf navštívia od 1. júla do 6. septembra 31 slovenských miest.

V kine pod letnou oblohou ponúknu tentoraz filmy Eva Nová (r. M. Škop), Wilsonov (r. T. Mašín), Kobry a užovky (r. J. Prušinovský), Stratení v Mníchove (r. P. Zelenka) a obľúbené kultové Pelíšky (r. J. Hřebejk).


Bažant Kinematograf na Magio pláži

Od 13. júla do 16. augusta bude zároveň premietať aj tradičné Letné kino Bažant Kinematograf na Magio pláži v Bratislave, ktoré ponúkne výber z domácich a zahraničných titulov posledného obdobia, kultové diela a filmové premiéry za účasti tvorcov.

Svoju letnú sezónu na Magio pláži Bažant Kinematograf otvorí 13. júla slávnostnou slovenskou premiérou novinky Jana Hřebejka Učiteľka.

download
Detail