Zlatý bažant Rekreant baleniePopularita piva Zlatý Bažant '73 stúpa nielen doma, ale i v zahraničí. Medzi rekreantmi Sĺňave, ale i na Jadrane je po ňom doslova veľký smäd. Preto ho počas leta nájdete v praktickom množstevnom Balení Rekreant, v ktorom okrem dvanástich pollitrových plechoviek piva nájdete pribalené aj krížovky a nálepky obľúbených tuzemských a zahraničných destinácií

0

Zlatý Bažant '73 je svetlý dvanásťstupňový ležiak s obsahom alkoholu 4,5 %. Vyrába sa metódou dekokčného rmutovania na dva rmuty s použitím jačmenného sladu z vlastnej sladovne, žateckého chmeľu a špeciálnych kvasiniek. Jeho prednosťou je extra dlhé, až 6‑týždňové varenie. Vyznačuje sa príjemnou chmeľovou vôňou, vyváženou vyššou plnosťou chuti, zlatožltou farbou a príjemnou vyššou horkosťou, ktorá sa naplno rozvinie najmä po dopití a veľmi príjemne, stredne dlho doznieva.

0

Zlatý Bažant '73 je výnimočný ležiak inšpirovaný najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant zo 16. 4. 1973. Pri balení na letnú dovolenku, či na chatu teda rátajte s ďalšou podstatnou batožinou. Zíde sa vám tak na pláži, ako aj v kempe a isto ju ocenia vaši rovesníci.

0
0