grapefruit a rozmarín

 

 

Užite si leto v spoločnosti nových chutí a ich kombinácií. Vyskúšajte Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa, Grapefruit & Rozmarín a nedajte si ujsť ani exkluzívnu edíciu Čučoriedka & Šalvia. Keďže ani jedna novinka neobsahuje žiadny alkohol, pitný režim si môžete dopĺňať kedykoľvek počas dňa. Navyše sú všetky vyrobené zo 100 % prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív. 

0

tmavá višňa

 

Pri príchutiach Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa a Čučoriedka & Šalvia sme sa inšpirovali slovenskou prírodou. Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavá višňa je tmavý radler uvarený zo štyroch jačmenných sladov, vďaka čomu si zachováva sýtu farbu a jemnú horkosť typickú pre tmavé pivá. Jemne kyselkavá višňová šťava vytvára s tmavým pivom lahodnú a osviežujúcu kombináciu. Obsahuje 6 g cukru na 100 ml, čo je menej ako obsah cukru vo väčšine tradičných nealkoholických sýtených nápojov.

0

čučoriedka a šalvia

 

Zlatý Bažant Radler 0,0% Čučoriedka & Šalvia je tohtoročnou limitovanou edíciou a je dostupný exkluzívne len vo vybraných obchodoch. Tradičná chuť obľúbeného lesného ovocia je obohatená pridaním aromatickej šalvie a obsahuje iba 5,7 g cukru na 100 ml.

0