Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý Citrón je uvarený zo štyroch jačmenných sladov – svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu. Vďaka tomu si zachováva sýtu tmavú farbu typickú pre tmavé pivá. Prírodná šťava z citrusových plodov so sebou prináša nový rozmer v podobe skvelého osvieženia. Novinka Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý Citrón ulahodí nielen pivným nadšencom, ktorí hľadajú netradičné osvieženie bez alkoholu, ale aj ženám, ktoré by radšej siahli po plnšej chuti s akcentom citrusových plodov.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý Citrón v sebe spája charakteristické plné tóny praženej kávy a čokolády typické pre nealkoholické tmavé pivo Zlatý Bažant, s osviežujúcou chuťou citrónu.

Novinka Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý Citrón je ideálnym spoločníkom na teplé dni, za volant či po športovom výkone. Najmä, ak uprednostňujete nápoje s 0,0% alkoholu, no zároveň obľubujete chuť tmavého piva a limonády. Osviežiť a uhasiť smäd kedykoľvek počas dňa nikdy nebolo jednoduchšie. Či už ste pivným fanúšikom alebo len hľadáte netradičné letné nápoje.

Viac o pive Zlatý Bažant Radler 0,0% Tmavý Citrón

0