Plná chuť piva úplne bez alkoholu – pre 100% istotu

Zlatý Bažant 0,0% je pokračovaním radu, ktorý odštartoval ešte v 80. rokoch nealkoholickým pivom Pito Bažant. Následne v roku 1997 na slovenský trh zavítal Zlatý Bažant Nealko, ktorý si za viac ako dve desaťročia získal srdcia mnohých pivárov a zozbieral množstvo domácich i zahraničných ocenení.

V Hurbanove sme si však dlhšiu dobu lámali hlavy nad tým, ako odstrániť z nealkoholického piva aj posledné kvapky alkoholu –až doteraz!

Pivo Zlatý Bažant 0,0% je vyrobené metódou tzv. studenej, resp. riadenej fermentácie, ktorú sme v hurbanovskom pivovare zdokonaľovali viac ako dva roky. Kvasenie pri tejto metóde prebieha pri veľmi nízkej teplote, vďaka ktorej kvasinky neprodukujú žiadny alkohol a výsledné pivo si aj napriek tomu zachováva svoju plnú pivnú chuť. Chuť piva Zlatý Bažant 0,0% navyše vybrali v degustačnom teste samotní spotrebitelia, čím sa podarilo docieliť plnú a vyváženú chuť, ktorá obstála aj vo veľmi silnej konkurencii v podobe obľúbeného predchodcu.

Novinka Zlatý Bažant 0,0% reaguje na moderné trendy v životnom štýle spotrebiteľov a je určená všetkým, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi plnou pivnou chuťou a obsahom alkoholu. Odteraz si môžete vychutnať Zlatý Bažant 0,0% vo všetkých situáciách, v ktorých je tolerancia alkoholu nulová – či už za volantom, pri pracovnom obede i v práci alebo pri aktívnom športe. Jednoducho kedykoľvek a kdekoľvek.

Dostupné balenia:

  • 500 ml plechovka
  • 500 ml vratná fľaša
  • 330 ml fľaša s otočným uzáverom
  • 15 l sud
  • 20 l sud David
0