Keďže vieme, ako si mnohí sledujú obsah cukru pri konzumácii, rozšírili sme našu rodinku Zlatý Bažant Radler 0,0% Light o ďalšie dve obľúbené príchute. Vychutnajte si s nami Zlatý Bažant Radler 0,0% Citrón – Baza – Mäta Light s chuťou, ktorá Vás skvelo osvieži každý deň.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Citrón – Baza – Mäta Light v sebe ukrýva dokonalú harmóniu sviežich chutí citróna, bazy a mäty. Toto 100% prírodné ovocné osvieženie obsahuje o 30% menej cukru v porovnaní s klasickou verziou, a to bez obsahu akýchkoľvek umelých sladidiel, farbív alebo konzervantov. Zlatý Bažant Radler 0,0% Citrón – Baza – Mäta Light je vďaka svojmu prírodnému zloženiu a zníženému obsahu cukru určený pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí sledujú zloženie svojej stravy a kladú dôraz na znižovanie podielu cukru.

Ak preferujete niečo ovocnejšie, máme pre Vás Zlatý Bažant Radler 0,0% Levanduľa & Čierna Ríbezľa Light, ktorá Vás dostane svojou ríbezľovou chuťou.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Levanduľa & Čierna Ríbezľa Light predstavuje spojenie dvoch nezameniteľných chutí - voňavej levandule a sviežej ríbezle so zníženým obsahom cukru a to až o 30%. Vychutnajte si 100% prírodný nápoj bez obsahu umelých sladidiel, farbív a konzervantov inšpirovaný tradičnými receptami domácich sirupov našich starých mám.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Levanduľa & Čierna Ríbezľa Light je dostupný v 500 ml plechovkách, odporúčaná maloobchodná cena je 0,92 €.

0