Palace Art Hotel Šimák, Pezinok

Palace Art Hotel v pezinskom zámku Šimák ponúka exkluzívne hotelové služby, ku ktorým neodmysliteľne patrí aj špičková gastronómia. Obklopený unikátnym prostredím si nový Zlatý Bažant vychutnáte skrátka inak ako v bežnom podniku. Ak patríte k milovníkom historických priestorov a zaujímavých podujatí, návšteva Palace Art Hotela pre vás bude rozhodne nezabudnuteľným zážitkom s osviežujúcim pivným bonusom.

Mäso od Romana, Bratislava

Pri tejto reštaurácii by mali zbystriť všetci nadšenci steakov, burgrov či tatarákov. Kvalitné mäsové špeciality sa v podniku Mäso od Romana pripravujú výlučne z lokálnych, kvalitných a remeselných surovín. Ponuka sa „u Romana“ pravidelne mení, a preto vás návštevy tejto vychytenej gastro prevádzky určite tak skoro neomrzia. Mäsové lahôdky budete môcť aj na tomto mieste podčiarknuť novým Zlatým Bažantom.

UFO, Bratislava

Pili ste už pivo 85 metrov nad zemou? V reštaurácii, ktorá sa nachádza v ikonickej bratislavskej vyhliadkovej veži UFO si to môžete vyskúšať. Je síce nutné zdolať 430 schodov, avšak odmena v podobe skvelého výhľadu, piva a jedla, bude stáť za to. Dominanta hlavného mesta v sebe totiž skrýva reštauráciu, ktorá návštevníkom ponúka zážitkovú kuchyňu a podmanivé prepojenie stredomorských a ázijských kulinárskych techník. Okrem kvalitného piva a Bratislavy pod palcom sa teda môžete tešiť na kulinárske pokrmy pripravené s fantáziou a citom pre harmóniu chutí.

4 sochy, Banská Štiavnica

Zážitková reštaurácia priamo v srdci Banskej Štiavnice, na Kammerhofskej ulici, sa nachádza v nádvorí domu. Vojdete z hlavnej ulice, prejdete pár metrov a ocitnete sa v inom svete. V záhrade skrytej pred ruchom mesta objavíte reštauráciu zameranú na gastronomické zážitky. Jedálny lístok obsahuje pár jedál, ktoré sa menia prakticky každý týždeň. A keď sa obsluhy spýtate, aké pivo čapujete? S radosťou vám povedia, že to najlepšie slovenské pivo, nový Zlatý Bažant 12 %.

Bilíková chata, Vysoké Tatry

Bilíková chata je horský hotel v nadmorskej výške 1255 m. n. m. Nachádza sa tesne pod strediskom Hrebienok na juhovýchodnom úbočí Slavkovského štítu. Súčasťou Bilíkovej chaty je tradičná reštaurácia, v ktorej si slovenské špeciality budete môcť vychutnať spolu s úchvatnými výhľadmi na slovenské štíty a samozrejme so slovenským Zlatým Bažantom. Ak vás teda na výlete v Tatrách prepadne chuť na poriadne horké pivo, viete do ktorej chaty máte zamieriť.

Humno Tatry, Tatranská Lomnica

V Tatrách ešte chvíľu zostaneme, pretože komplexný gastro zážitok ponúka aj reštaurácia Humno Tatry pod Lomnickým štítom. Tu vás však na rozdiel od Bilíkovej chaty nečakajú iba tradičné slovenské pochúťky, ale aj moderná gastronómia s dôrazom na detail. Pozrite si ich nové menu. Je možné, že sa nebudete vedieť rozhodnúť, či si k novému „Bažantovi“ dáte Kačaciu paštétu s cibuľovým džemom, Karamelizovaný bravčový bôčik alebo Hovädzí Flat Iron.

Stará Kotolňa, Senica

Senická reštaurácia Stará Kotolňa sa dá opísať dvomi slovami – poctivá kuchyňa. Základom dobrého jedla sú podľa nich čerstvé suroviny od lokálnych dodávateľov, a preto sa môžete spoľahnúť, že návštevu tohto senického podniku zaručene nebudete ľutovať. Ich špecialitou, ku ktorej sa nový Zlatý Bažant dokonale hodí, sú bravčové rebierka pečené na mede s údenou paprikou a tymianom, ale aj pečené bravčové koleno podávané s nakladanou zeleninou, horčicou a chrenom.

Salaš Sobotišťan

Mesto Senica ponúka viacero kvalitných gastro prevádzok. Okrem Starej Kotolne k nim rozhodne patrí aj Salaš Sobotišťan. Prevádzkuje ho známy slovenský šéfkuchár Daniel Hrivňák, ktorý hosťom ponúka najmä tradičné slovenské špeciality v modernom šate. Avšak aj napriek nápaditej a v niektorých prípadoch priam umeleckej vizuálnej stránke jedál, je v Salaši Sobotišťan prioritou číslo jedna lahodná chuť, ktorú stačí doplniť tým správnym dobre načapovaným pivom.

BNC Bowling, Bratislava

Ak sa chystáte s priateľmi na večeru a chcete si ju trocha spestriť nejakou zábavnou aktivitou, bratislavské bowlingové národné centrum je na to ako stvorené. Po napínavom súboji na moderných bowlingových dráhach zaženiete hlad vo vedľajšej reštaurácii, kde si príde na svoje každý. V pestrej ponuke nájdete skvelý steak z lososa, šťavnatý hovädzí burger, pizzu alebo sezónne menu plné chutných špecialít.

Zelený dvor, Košice

Reštaurácia Zelený dvor sa nachádza na okraji Košíc, v tichom a príjemnom prostredí. Už pri vstupe do nej vás privíta vôňa dreva. Jedálny lístok je plný špecialít zo slovenskej kuchyne z čerstvých a kvalitných surovín od slovenských dodávateľov a farmárov. Pochutnať si tak môžete na domácich haluškách, pirohoch, grilovanom mäse alebo dezerte v podobe domácej štrúdle. A po dobrom obede sa môžete vybrať na prechádzku do neďalekého lesíku.