Domaša – plážový bar A na nás

Kempovanie je život! Bližšie k prírode už ani byť nemôžete. Predstavte si to - do noci sa môcť rozprávať s priateľmi pod holým nebom a zaspávať v božskom tichu, ktoré len sem-tam preruší cvrlikanie nočného hmyzu. Vodná nádrž Domaša je s plochou vyše 14 km2 jednou z najväčších vodných plôch na Slovensku, aj vďaka tomu dostala prívlastok „slovenské more“ a jej popularita stále rastie. Okrem klasickej stanovačky si v jej oblasti môžete vyskúšať rozmanité vodné športy, ako napríklad kajakovanie, plachtenie na loďke, či paddle board. Veľmi obľúbeným športom je tiež kite surfing, vďaka ktorému doslova získate vietor do vašich plachiet. Pobrežie, ktoré má 50 km, bude zas ideálne na cykloturistiku. Ak vyhladnete, nemusíte sa spoliehať na paštéty, zájdite do plážového baru A na nás, kde si pochutíte na letných klasikách (klobása, hamburger, hranolky) a k tomu si dáte dobre vychladeného čapáka - náš nový Zlatý Bažant 12%.

 

Chata na rybníku - Opatovce

Ak ste milovníkom cyklistiky, určite oceníte novovybudovanú cyklotrasu Nemšová - Trenčín - Opatovce - Nové Mesto nad Váhom - Horná Streda – Piešťany. Takzvaná Vážska cyklomagistrála má celkovo 60 km, preto vám odporúčame malú obednú zastávku v Opatovciach na Chate pri rybníku, kde vám v prípade potreby poskytnú servisné náradie na malé opravy bicyklov. Na obed si môžete dať grilovanú rybu a novú dvanástku značky Zlatý Bažant. Kým budete relaxovať pri vode, vaše deti sa vyšantia na skákacom hrade a trampolíne. Po načerpaní energie sa môžete sa vybrať na ďalšie dobrodružstvo. Ak sa vám však pri rybníku zapáči, môžete tu zostať kempovať. Je to romantika najmä pri západe slnka.

 

Black M - Banská Štiavnica

V srdci Štiavnických vrchov sa vyníma Banská Štiavnica, ktorá je nielen pre svoju polohu unikátnym mestom s bohatou históriou. Mesto bolo zaradené do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a tvorí ho viacero historických a kultúrnych pamiatok, dokopy 360 pamiatkových objektov. Jednou z najnavštevovanejších pamiatok je Kalvária. Celý komplex tvoria tri barokové kostoly, 19 kaplniek a súsošie Panny Márie. V roku 2007 bola zaradená medzi 100 najohrozenejších pamiatok sveta, a preto prebieha od roku 2008 jej kompletná rekonštrukcia. Po jej obhliadke sa môžete zastaviť v reštaurácií Black M, ktorej pôvodná budova vyhorela pri požiari. Nové priestory dostala reštaurácia Black M priamo pod kalváriou. Vďaka terase oceníte nádherný výhľad za každého počasia. Spoločnosť vám k výbornému obedu bude robiť nový Zlatý Bažant 12%.

 

Penzión Hanišberg v Krupine

Penzión a reštaurácia Hanišberg sa nachádza v blízkosti maďarských hraníc, na rozhraní Štiavnických vrchov a Krupinskej planiny, neďaleko mesta Krupina a Zvolen. Okrem naozaj širokej ponuky jedál vás poteší letné posedenie na terasách s výhľadom na okolité lesy a samozrejme možnosť ochutnať nového Zlatého Bažanta 12%.

 

Steps pub – Trenčín

Mesto Trenčín má veľký potenciál a bohatú históriu. Minulý rok dokonca získalo titul Európske hlavné mesto kultúry 2026. Okrem dominanty mesta Trenčianskeho hradu sa môžete prejsť po zrekonštruovanej pešej zóne, na ktorej sa vyníma legendárna Fontána vodníka Valentína. Nájdete na nej aj malé lokálne podniky s atmosférou. Pri večernej prechádzke nezabudnite zabočiť do uličky, v ktorej sa nachádza podnik Steps pub. Okrem čerstvo načapovaného Zlatého Bažanta 12% vás poteší atmosféra ako z filmu, ktorú dotvárajú kožené sedačky, tlmené svetlo, príjemná hudba v pozadí a cigary. Ako stvorené pre dôverné rozhovory.  

 

Pizzeria Kópia - Trenčianske Teplice

Po ďalšie zážitky nemusíte ísť ďaleko, už za 10 minút autom ste v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, v ktorom sa roky konal Art Film Festival. Priam kinematografický zážitok dodáva mestu socha Charlieho Chaplina, či známy hotel Most slávy, ktorý by ocenil aj režisér Wes Anderson. Snímky ako zo starého filmu vás prilákajú aj na terase Pizzérie Kópia, kde sa môžete osviežiť skvelým čapákom značky Zlatý Bažant.

 

Karczma Mlyn

Radi sa vraciate v čase a máte radi tradičnú slovenskú kultúru a gastronómiu? Autentické prostredie starej slovanskej krčmy nájdete v samotnej metropole východu, v Košiciach. Karczma Mlyn vás privíta útulným priestorom, dreveným interiérom a vôňou halušiek ako zo salaša. Zapiť ich môžete tradičným goralským nápojom Nalewka alebo vychladnou dvanástkou Zlatý Bažant 12%.

 

Aquapark Trnava

Keď sa pri výrazoch SPA a WELLNESS ihneď vidíte v plavkách a na tobogáne, určite by ste v lete nemali vynechať aquaparky. Odporúčame vám navštíviť Aquapark v Trnave, kde sa môžete vyblázniť  a zároveň zrelaxovať v 4 bazénoch, 8 saunách a 2 vírivkách. Pre dokonalý oddych vyskúšajte thajské masáže a na záver sa odmeňte dobrým chladeným pivom, ideálne našou novou dvanástkou.

 

Music a cafe v Nitre

Ak radi cestujete za kultúrou, Nitra bude pre vás tou správnou zastávkou. Koncom augusta sa v Hideparku koná už 10. ročník Flaam festivalu. Dovtedy vám odporúčame nakuknúť do Music a caffe, v ktorom sa môžete tešiť na divadlo, stand-upy a hudbu rôznych žánrov. Tento klub funguje celoročne a okrem kvalitných kultúrnych podujatí a koncertov si v ňom môžete vychutnať nového Bažanta.

 

 

Tankovňa Lumax – Senecké jazerá

Senecké jazerá priam dýchajú dovolenkovou atmosférou. Slnko, voda, pláž a pohoda s priateľmi pri orosenom vychladenom pive v Tankovni Lumax pre mnohých stelesňujú predstavu dokonalého relaxu. Pridáte sa k nim?