Laksa and Grill, Bratislava

Ak obľubujete exotickú kuchyňu, tento rodinný gourmet bufet musíte určite navštíviť. Ich jedinečná malajská krevetová polievka Laksa nemá konkurenciu. Okrem toho robia aj poctivé domáce burgre a sendviče, ktoré pripravujú z kvalitných a vybraných surovín. Väčšinu ingrediencií si dokonca chystajú sami. Na pípe majú narazeného Bradáča a samozrejme nechýba ani nový Zlatý Bažant 12%. 

 

TIVAT - Piváreň Bažant, Trebišov

Obľúbená trebišovská prevádzka sa môže pochváliť milou obsluhou a skvelým pivom Bradáč a Zlatý Bažant 12%. Príjemným bonusom sú pravidelné živé koncerty s kapelou alebo vtipné pub kvízy. Na svoje si tu prídu aj tí najmenší, keďže sa tu nachádza aj detské mini ihrisko.

 

MP Cafe Bar, Stará Ľubovňa

Malebné mestečko Stará Ľubovňa v sebe ukrýva útulnú kaviareň s barom v modernom prevedení.  Môžete si tu posedieť pri dobrej šálke dobrej kávy, miešanom drinku alebo čapovanom pive. Popri hasení smädu si môže spríjemniť čas hraním šípok alebo stolného futbalu. Pre súťažichtivích sa tu zvykne organizovať aj turnaj o zaujímavé ceny.

 

Pizza Pub, Vráble

Ak navštívite mesto Vráble, nezabudnite sa zastaviť v tejto populárnej reštaurácii. Pizza Pub sa špecializuje na taliansku kuchyňu a tak si okrem pizze môžete vybrať z bohatej ponuky cestovín na rôzne spôsoby. Všetky jedlá sú pripravované zo starostlivo vyberaných kvalitných surovín, dovážaných priamo zo slnečného Talianska. Vnútri majú útulný interiér, vonku peknú terasu a milú obsluhu. A k tomu čapovaný Zlatý Bažant.

 

Piváreň a Bowling Spartak, Dubnica nad Váhom

To správne miesto pre pravých pivárov a milovníkov bowlingu nájdete v tradičnej športovej dubnickej pivárni s dvoma bowlingovými dráhami. Ponuka jedál aj nápojov je tu široká, môžete si vybrať z burgrov alebo pizze a zapiť to miešaným nápojom alebo jednoducho čapákom. Prevádzka myslí aj na tých najmenších a tak keď sa sem vyberiete aj s deťmi, vďaka vonkajšiemu ihrisku s preliezkami a trampolínou majú o zábavu postarané.

 

Pub u Bažanta - Hurbanovo

Bol by hriech nedať si pivo priamo v meste, v ktorom vzniká Zlatý Bažant. Táto vynovená prevádza ponúka pre svojich hostí veľa možností.  Okrem skvelého piva sa tu môžete do sýta najesť z lákavej ponuky chutných burgrov alebo chrumkavých kuracích kúskov, a ako dezert si môžete dať americké lievance či zmrzlinový pohár. Táto reštaurácia organizuje aj zaujímavé podujatia ako karaoke, šípkový turnaj alebo aj program pre deti.

 

Astorka pub, Košice

Ak máte radi posedenie pri živej hudbe, určite zájdite do Astorky. Pravidelne sa tu organizujú koncerty rôznych hudobných hostí, ktoré si môžete užiť pri chutnej pizzy a orosenom pive. Posedenie si môžete spestriť aj súbojom na jednom zo šípkových automatov. Okrem toho sa tu premietajú aj hokejové a futbalové zápasy. Tento podnik je ideálny aj na organizovanie firemných večierkov, svadieb, osláv alebo teambuidingov.

 

Olympia Pizzeria, Košice

Táto prevádzka sa nachádza na známom košickom sídlisku Ťahanovce. Je obkolesená príjemným prostredím, v tesnej blízkosti sa nachádza lesík a hneď vedľa nej sú aj tenisové kurty. Táto kombinácia priam vyzýva spojiť príjemné s užitočným. Po dobrom tenisovom súboji môžete na veľkej terase doplniť energiu zo širokého výberu jedál, predovšetkým ich chutnou pizzou a zapiť ešte chutnejším pivom.

 

Piváreň Sedem, Komárno

Super miesto na pivo, pokec ale aj spoločenské udalosti. Aj takto opisujú hostia túto obľúbenú piváreň so štýlovým interiérom na juhu Slovenska. Pravidelne sa tu organizuje pestrý program v podobe diskoték, živých prenosov športových súťaží alebo zábavných kvízov. Vítaní sú tu aj štvornohý miláčikovia, ktorým milý personál prinesie misku z vodou. Cez leto vás okrem dobre načapovaného piva skvelo schladí aj vodná para na terase.

 

Daniel's pub & restaurant, Bratislava

Ako už názov napovedá, táto reštaurácia s barom je zariadená vo whisky tematike. Nachádza sa v srdci sídliska bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Okrem prémiových whisky si prídu na svoje aj pivári. Ak vám vyhladne, na výber máte z lákavej ponuky mäsitých aj bezmäsitých jedál, klasickej slovenskej kuchyne či grilovaných jedál. Odporúčame vám vyskúšať ich výborný domáci burger alebo obrovskú pizzu. Cez leto si môžete posedieť na ich krásnej terase.