Časy, keď sme chodili len na to jedno a tradične sme si s ním iba štrngli sú nenávratne preč. Hurbanovo totiž hlási nový nefiltrovaný, vrchne kvasený špeciál Zlatý Bažant Hurbanovská IPA.

Nenechajte sa však zmiasť silnými a horkými predstavami. Už od prvého nádychu budete vedieť, že ide o osviežujúcu – ovocnú, citrusovú, tropickú IPA so známymi tónmi chmeľu Citra a Kazbek. Ľahké až stredne plné telo s dokonalou IPA horkosťou a suchou koncovkou robí z tohto piva vysoko návykové a odsúdené na úspech. Naša za studena chmelená novinka typu session IPA má totiž nižší obsah alkoholu ako klasické ipy, takže je ľahko piteľná a ideálna na posedenie s priateľmi. Nech už ste pravý pivár, milovník horkejších chutí alebo pivný experimentátor, Hurbanovská IPA si vás rozhodne získa. 

Ak ste si doteraz mysleli, že pivo je skôr mužský nápoj, Hurbanovská IPA s ľahkým telom a citrusovými tónmi určite zmení váš názor. Žiadna žena jej osviežujúcej chuti a prenikavej vôni neodolá, to vám garantujeme. Pre jedinečný pivný zážitok si ju preto vychutnajte čapovanú alebo si ju vychlaďte doma a nalejte do studeného pohára.

Už máte? Tak teraz si k nej privoňajte a objavujte. Veď tradície sú na to, aby sa vylepšovali. Na zdravie!

 

0