Zlatý Bažant je tu pre všetkých milovníkov piva. Teda aj pre takých, ktorým záleží na tom, aby ich pivo neobsahovalo ani trochu alkoholu. A hoci podľa slovenskej legislatívy môže nealko pivo obsahovať alkohol maximálne do 0,5% objemu, nám už aj to bolo priveľa. Chceli sme uvariť pivo, ktoré je úplne bez neho. Preto vznikol Zlatý Bažant 0,0% – prvé slovenské pivo, ktoré má obsah alkoholu presne 0,0%.

Mysleli sme najmä na šoférov. No nie len na nich. V rámci moderného spôsobu života čoraz viac z nás dbá na to, čo konzumujeme. Záleží nám na zdravom životnom štýle aj na spoločenskej zodpovednosti. Existuje množstvo situácií, v ktorých nemôžeme alebo nechceme vypiť ani kvapku alkoholu. Nielen za volantom, ale napríklad aj počas pracovnej doby, pri abstinencii alebo počas tehotenstva. Pred aktívnym športovaním, počas neho alebo po ňom, či skrátka preto, lebo sme sa tak rozhodli.

Vďaka 100% prírodnému pivu Zlatý Bažant 0,0% sa už žiadny jeho milovník nemusí obmedzovať a robiť kompromisy vo vychutnávaní si svojho obľúbeného nápoja. O tom, že pivo úplne bez alkoholu Slovákom naozaj chutí, svedčí nielen Zlatý Bažant 0,0%Zlatý Bažant 0,0% Tmavé, ale aj množstvo obľúbených príchutí Zlatý Bažant Radler 0,0% a Zlatý Bažant Radler 0,0% Light s menším obsahom cukru. Tak na zdravie, Slovensko!

0

Zlatý Bažant 0,0%

Prvé slovenské pivo úplne bez alkoholu.

Zobraziť viac

Pivo Zlatý Bažant 0,0%

Pivo Zlatý Bažant 0,0% Tmavé

Zlatý Bažant 0,0% Tmavé

Prvé tmavé pivo úplne bez alkoholu.

Zobraziť viac

Zlatý Bažant Radler 0,0%

Spojením ovocných štiav typickej slovenskej chuti a piva Zlatý Bažant 0,0% vznikol jedinečný Radler 0,0% - úplne bez alkoholu.

Zobraziť viac

Pivo Zlatý Bažant Radler 0,0%

Pivo Zlatý Bažant Radler 0,0% Light

Zlatý Bažant Radler 0,0% Light

Zlatý Bažant Radler 0,0% Light je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú zdravšiu alternatívu s nižším obsahom cukru.

Zobraziť viac

0