Vychutnajte si leto s našimi dvoma novinkami Zlatý Bažant Radler 0,0 %. Privítajte originálne kombinácie príchutí so 100 % prírodným zložením bez umelých prísad a farbív. Obsahujú až 50 % podiel pivnej zložky, a to vášho obľúbeného piva Zlatý Bažant 0,0 %, do ktorého v procese varenia primiešavame ovocné šťavy. Napriek tomu v nich nenájdete ani jedinú kvapku alkoholu. A čo je najdôležitejšie, chutia skvelo! Ale veď posúďte sami.

 

Exotická kombinácia Ananás a Kokosová voda vás prekvapí postupným vyfarbovaním chutí. Pri prvom dúšku pocítite najskôr horkosť piva, potom sladkosť ananásu a jemnosť kokosovej vody na záver. Navyše, Zlatý Bažant 0,0 % Ananás Kokosová voda patrí do radu našich radlerov bez pridaného cukru. To znamená, že sladkosť, ktorú pocítite, pochádza výhradne z ovocných štiav, ktoré do radlerov pridávame.

 

Ďalšia citrusová príchuť v našom portfóliu, Grapefruit Rozmarín, vás zase zaručene dostane tým, ako spolu všetky chute dokonale ladia. Grep dodáva nášmu pivu sviežosť a rozmarín originálnu a nečakanú dochuť. Tento radler sa stane zaručene vašim parťákom aj počas tých najhorúcejších dní.

Tak na zdravie a na to najlepšie leto!

0
0